KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16705032

nr 1670 5032

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Etsning, Rue de l´Ec de l Ecole de Medecine, Paris. Signerad. Bildmått: 38x25 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

lördag 21 december 2024
kl 19:54:36

20/12 14:15:22 1      Vinnande bud

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund